JAROSLAV NOVÁČEK

Po dokončení školy, po několika pohovorech, padla volba pustit se do realit. Realitní byznys mě rychle chytl za srdce - nebudu skrývat, že první, co mě na oblasti realit lákalo, byly peníze. Začátky nebyly snadné, odmítání klientů, několik měsíců bez příjmu a počáteční odrazování ze strany rodiny…. Vzpomínám si, jako by to bylo včera, když jsem na začátku realitní kariéry neměl na jídlo, jezdil jsem do kanceláře vlakem na černo a doma jsem měl odstřiženou elektriku. Už tenkrát jsem se, ale držel hesla „CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ“.

Postupně se začalo dařit a já jsem začal v realitách objevovat kromě peněz další zajímavé přidané hodnoty, a to zejména psychologii prodeje, různé osobnostní profily klientů a jejich odlišné potřeby, radost a uspokojení ze zdárně dokončeného obchodu a v neposlední řadě u srdce hřející vděk spokojených klientů.

Podnikání mi dává možnost plně se realizovat, dává mi svobodu volby. Do oblasti realit jsem se pustil s cílem stát se rodinným makléřem, s kterým klienti mohou sdílet šťastné i ty bohužel méně šťastné okamžiky jejich života.

Za 21 let praxe s více než tisícovkou úspěšně realizovaných prodejů nemovitostí jsem se stal osobním makléřem mnoha rodin.