KATEŘINA JECHOVÁ

jednatelka a realitní makléřka

+420 725 293 177

katerina.jechova@bulldog-reality.cz

Jmenuji se Kateřina Jechová a od roku 2011 se pohybuji na realitním trhu. Svou kariéru jsem odstartovala jako makléřka pod hlavičkou sítě Century 21, od roku 2015 jsem otevřela vlastní kancelář RE/MAX Hugi a dnes pokračuji jako makléřka a majitelka vlastní realitní kanceláře BULLDOG reality.

Po studiu střední školy, obchodní akademie v Lysé nad Labem, jsem se z Polabí přestěhovala do Prahy, kde jsem jako OSVČ vyučovala angličtinu ve firmách a pracovala jako týmový lídr v callcentru. Jako člověk milující svobodu, kontrolu nad svým časem a s chtíčem pracovat v prostředí, kde se mohu neustále rozvíjet, jsem nastoupila do realitní kanceláře CENTURY 21 Energy, kde jsem se díky skvělému školícímu systému a vedení stala úspěšnou realitní makléřkou. Po nějakém čase a načerpání dostatku zkušeností jsem se rozhodla otevřít si svou vlastní kancelář v síti RE/MAX, kterou jsem pojmenovala po mém chlupatém miláčkovi Hugině - RE/MAX Hugi. Začátkem roku 2018 jsem se rozhodla pro otevření vlastní realitní kanceláře BULLDOG Reality a uplatnit nejen své profesní znalosti a dovednosti, ale zúročit naplno i své kreativní nápady při realizaci marketingu a obchodních případů. Díky spolupráci se svým francouzským buldočkem Huginou je naše kancelář na realitním trhu nepřehlédnutelná.

Nyní se již 8 rokem starám o prodej i pronájem Vašich nemovitostí, pomáhám Vám najít tu správnou adresu pro Vaše bydlení, či příležitost k investici Vašich peněžních prostředků. Mým cílem je spokojenost klientů na obou stranách a především dokázat, že i realitní trh jde zkrotit úsměvem.

Mezi mé zájmy patří má báječná rodina, Hugina, tanec, zpěv, kolečkové brusle a plavání.