PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

 

Protože fotografie je to první, co mluví k našim klientům.

Profesionální fotografie nemovitostí jsou tím prvním a nejdůležitějším nástrojem pro prodej nemovitostí. Už na samotné přípravě si dáváme opravdu záležet - příprava nemovitosti k nafocení je různá a ke každé nemovitosti přistupujeme individuálně. Některé nemovitosti zvládneme (a někdy musíme) k nafocení připravit během jednoho odpoledne. Jde zejména o byty či domy, kde jejich majitel či nájemník stále bydlí a my se snažíme dobu přípravy této nemovitosti k nafocení co nejvíce zkrátit. Jsou zde ale i nemovitosti, které jsou buď vybydlené a opuštěné, nevyužívané nebo prostě jen prázdné a jejich majitel nemá čas, aby se zabýval úpravou nemovitosti pro prodej – proto jsme tu my a i s náročnějšími úpravami si poradíme.

Více o přípravě nemovitosti k prodeji najdete v záložce homestaging. Profesionální fotografie jsou pro naše marketingové strategie zásadní – jedině s parádní foto prezentací a homestagingem jsme schopni odstartovat marketingovou kampaň zaměřenou na nalezení správného kupce.

Fotografie pořizujeme pouze se zrcadlovkou a širokoúhlým objektivem. Jasně, že bychom zvládli nafotit Vaši nemovitost i kvalitním smartphonem, ale naše psí šéfová, Hugina, která si potrpí na špičkovou práci makléřů a prezentaci nemovitostí, by nás za to vyrazila oknem na ulici.

Porovnání práce konkurence (vlevo) a naší práce (vpravo):